Kırklareli Havadis

TRAKYAKA Yönetim Kurulu Kırklareli’de toplandı

KIRKLARELİ BARAJI YAKINLARINDA BULUNAN BİR İŞLETMEDE YAPILAN TOPLANTIYA TEKİRDAĞ VALİSİ VE TRAKYA KALKINMA AJANSI YÖNETİM KURULU BAŞKANI AZİZ YILDIRIM, KIRKLARELİ VALİSİ OSMAN BİLGİN, EDİRNE VALİSİ EKREM CANALP, KIRKLARELİ BELEDİYE BAŞKANI MEHMET SİYAM KESİMOĞLU, EDİRNE İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI MEHMET GEÇMİŞ, KIRKLARELİ İL GENEL MECLİSİ BAŞKANI AYDIN KARAKOÇ, KALKINMA KURULU BAŞKANI TURHAN ALTINTEL, TRAKYA KALKINMA AJANSI GENEL SEKRETERİ MAHMUT ŞAHİN VE KALKINMA AJANSI UZMANLARI KATILDI.

TRAKYAKA Yönetim Kurulu Kırklareli’de toplandı
120 views
14 Ekim 2021 - 10:10

Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu 2021 yılı Ekim ayı olağan toplantısını Tekirdağ Valisi Yıldırım başkanlığında Kırklareli’de gerçekleştirdi.

Kırklareli Barajı yakınlarında bulunan bir işletmede yapılan toplantıya Tekirdağ Valisi ve Trakya Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Yıldırım, Kırklareli Valisi Osman Bilgin, Edirne Valisi Ekrem Canalp, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Kırklareli İl Genel Meclisi Başkanı Aydın Karakoç, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Kalkınma Ajansı uzmanları katıldı.

Toplantı bir önceki toplantıda alınan kararların görüşülmesi ile başladı. Ardından Antalya’da yapılacak YÖREX Fuarı’na katılım kararı alındı ve yine Ekim ayında Çerkezköy’de yapılacak Çerkezköy Endüstriyel Fuarı konusunda Kurul bilgilendirildi. Bazı idari konuların görüşülmesinin ardından toplantı dilek ve temenniler ile sona erdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.