Kırklareli Havadis

Kırklareli’nde üreticiler bilgilendiriliyor

TARIM VE ORMAN BAKANIN DR. BEKİR PAKDEMİRLİ’NİN ‘İŞİMİZ SAHA, GÜCÜMÜZ SAHA’ TALİMATLARI ÜZERİNE KIRKLARELİ’NDE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNCE ÜRETİCİLER BİLGİLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR

Kırklareli’nde üreticiler bilgilendiriliyor
185 views
21 Aralık 2021 - 15:10

Tarım ve Orman Bakanın Dr. Bekir Pakdemirli’nin ’İşimiz Saha, Gücümüz Saha’ talimatları üzerine Kırklareli’nde İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce üreticiler bilgilendirmeye devam ediyor.

Gerçekleşen ziyaretlerde hayvan hastalık ve zararlıları, Ditap, Kırsal Kalkınma Desteklemeleri, Tarım sigortaları, sertifikalı tohum kullanımı, bilinçli sulama ve sulamanın önem, gübreleme konuları yasadışı su ürünleri avcılığı, su ürünleri desteklemeleri gibi konular hakkında bilgi veriliyor.

Tarım ve Orman Bakanın Dr. Bekir Pakdemirli’nin ’İşimiz Saha, Gücümüz Saha’ talimatları üzerine üreticileri bilgilendirdiklerini belirten İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Aksoy, “’İşimiz de gücümüz de saha’ diyerek ulaşamadığımız ve sorununu çözmeye çalışmadığımız bir üreticimiz dahil kalmasın prensibiyle tüm personelimizle sahada olmaya devam ediyoruz. Üreticilerimize Bakanlığımız destekleme modeli, hayvan hastalık ve zararlıları, Ditap, Kırsal Kalkınma Desteklemeleri, Tarım sigortaları, sertifikalı tohum kullanımı, bilinçli sulama ve sulamanın önem, gübreleme konuları yasadışı su ürünleri avcılığı, su ürünleri desteklemeleri gibi konular hakkında bilgi veriyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.