Kırklareli Havadis

Kırklareli’nde üreticiler bilgilendiriliyor

TARIM VE ORMAN BAKANIN DR. BEKİR PAKDEMİRLİ’NİN ‘İŞİMİZ SAHA, GÜCÜMÜZ SAHA’ TALİMATLARI ÜZERİNE KIRKLARELİ’NDE İL TARIM VE ORMAN MÜDÜRLÜĞÜNCE ÜRETİCİLER BİLGİLENDİRİLİYOR.

Kırklareli’nde üreticiler bilgilendiriliyor
144 views
07 Aralık 2021 - 12:10

Tarım ve Orman Bakanın Dr. Pakdemirli’nin ’İşimiz Saha, Gücümüz Saha’ talimatları üzerine Kırklareli’nde İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce üreticiler bilgilendiriliyor.

Kırklareli Tarım ve Orman Müdürlüğü, Bakan Dr. Bekir Pakdemirli’nin ’İşimiz Saha, Gücümüz Saha’ talimatları doğrultusunda üreticileri bilgilendiriyor.

Gerçekleşen ziyaretlerde hayvan hastalık ve zararlıları, Ditap, Kırsal Kalkınma Desteklemeleri, Tarım sigortaları, sertifikalı tohum kullanımı, bilinçli sulama ve sulamanın önem, gübreleme konuları yasadışı su ürünleri avcılığı, su ürünleri desteklemeleri gibi konular hakkında bilgi veriliyor.

Tarım ve Orman Bakanın Dr. Bekir Pakdemirli’nin ’İşimiz Saha, Gücümüz Saha’ talimatları üzerine üreticileri bilgilendirdiklerini belirten İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Aksoy, “Sayın Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’nin ’İşimiz Saha, Gücümüz Saha’ talimatları doğrultusunda üreticilerimizi bilgilendiriyoruz. Üreticilerimize Bakanlığımız destekleme modeli, hayvan hastalık ve zararlıları, Ditap, Kırsal Kalkınma Desteklemeleri, Tarım sigortaları, sertifikalı tohum kullanımı, bilinçli sulama ve sulamanın önem, gübreleme konuları yasadışı su ürünleri avcılığı, su ürünleri desteklemeleri gibi konular hakkında bilgi veriyoruz. Çiftçilerimizin sorun ve talepleri dinliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.