Kırklareli Havadis

Kırklareli’nde özel kreş ve gündüz bakımevleri denetlendi

KIRKLARELİ AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜNCE KENTTE FAALİYET GÖSTEREN ÖZEL KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVLERİ DENETLENDİ (FOTOĞRAF : KIRKLARELİ AİLE VE SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRLÜĞÜ)

Kırklareli’nde özel kreş ve gündüz bakımevleri denetlendi
157 views
26 Ekim 2021 - 12:10

Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünce kentte faaliyet gösteren özel kreş ve gündüz bakımevleri denetlendi.

Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ekiplerince kentte faaliyet gösteren Özel Kreş, Özel Gündüz Bakımevi ve Özel Çocuk Kulüpleri denetlendi.

Denetimlerde Korona virüsüyle mücadele kapsamında tedbirlere uyulup uyulmadığı kontrol edildi.

Kırklareli Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “İl Müdürlüğümüze bağlı olarak faaliyet gösteren Özel Kreş, Özel Gündüz Bakımevi ve Özel Çocuk Kulüplerimizin denetimleri İl Müdürlüğümüz Denetleme Komisyonu tarafından periyodik aralıklar ile denetleniyor. Denetimler özel kuruluşların bağlı oldukları mevzuat hükümleri dahilinde hizmetlerinin devamı sağlanmaktadır. Ayrıca özel kuruluşlarda Covid-19 Salgını ile mücadelede alınması gereken önlemlerin uygulanıp uygulanmadığı hususları titizlikle takip edilmektedir. Denetimler ile ülkemizin geleceği çocuklarımızın sağlıklı, güvenli ve huzurlu ortamlarda kreş ve gündüz bakımevi hizmeti almaları sağlanmaktadır” ifadeleri yer aldı.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.