Kırklareli Havadis

Kırklareli Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Kurulu toplantısı

KIRKLARELİ SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT KURULU TOPLANTISI TELEKONFERANS İLE YAPILDI

Kırklareli Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Kurulu toplantısı
143 views
01 Nisan 2021 - 16:50

Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında Kırklareli Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Kurulu telekonferans yöntemiyle yapıldı.

Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı kapsamında Kırklareli Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Kurulu telekonferans ile İl Sağlık Müdürü Dr. Çiğdem Cerit başkanlığında yapıldı. Belediye Başkanlığı, İl Müftülüğü, Kırklareli Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksek Okulu, Sağlık Yüksek Okulu, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Kırklareli Tabip Odası, Diş Hekimleri Odası ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşen toplantıda Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanlığı 2020 yılı ve 2021 Ocak-Şubat ayı Kırklareli Sağlık Müdürlüğü ve kurumların gerçekleştirdikleri faaliyetler sunuldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.