Kırklareli Havadis

Jandarma personeli “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” konusunda bilgilendirildi

KIRKLARELİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞINDA GÖREVLİ 510 RÜTBELİ, SİVİL MEMUR VE 210 ASKERİ PERSONEL “KADINA YÖNELİK ŞİDDETLE MÜCADELE” KAPSAMINDA BİLGİLENDİRİLDİ (FOTOĞRAF: KIRKLARELİ İL JANDARMA KOMUTANLIĞI)

Jandarma personeli “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” konusunda bilgilendirildi
189 views
02 Kasım 2021 - 12:10

Kırklareli’nde “Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” kapsamında İl Jandarma Komutanlığında görevli 510 rütbeli, sivil memur ve 210 askeri personel bilgilendirildi.

İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamada, “Aile içi şiddetle mücadele konusu çok boyutlu bir sorun olduğu için, kurumlar arası koordinasyonu gerçekleştirmek, etkin şekilde de koordinasyonu sürdürmek gerektiğinden, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile İl Müftülüğünden talep edilen uzman eğiticiler tarafından, Kırklareli İl Jandarma Komutanlığında 510 rütbeli, sivil memur ve 210 askeri personele Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Erken Yaşta ve Zorla Evlilikler, KADES Uygulamasının Tanıtılması, Elektronik İzleme Sistemi ve 6284 Sayılı Kanun ve Uygulanması konularında bilgilendirildi” ifadelerine yer verildi.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.