Kırklareli Havadis

3 ilde usulsüz avcılığa geçit yok

KIRKLARELİ, EDİRNE VE TEKİRDAĞ’DA AV KORUMA VE KOLLAMA DENETİMLERİNDE USULSÜZ AVCILIĞA GEÇİT VERİLMİYOR.

3 ilde usulsüz avcılığa geçit yok
197 views
20 Ekim 2020 - 12:00

Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ’da Av Koruma ve Kollama denetimlerinde usulsüz avcılığa geçit verilmiyor.

Kırklareli Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü Av Koruma ve Kollama faaliyetleri devam ediyor. Ekim ayındaki uygulamalarda yapılan Av Koruma ve Kontrol faaliyetlerinde çok sayıda avcı denetlendi. Kırklareli Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, “Usulüne uygun avlanmakta olan avcılarımızın haklarını korumak için koruma kontrol faaliyetlerimiz devam edecektir” denildi.

Edirne Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü tarafından da yapılan kontrollerde 186 avcı kontrol edilerek, 3 kişiye belgesiz avlanmaktan işlem yapıldı. Denetimlerde 2 adet tüfeğe ve 5 adet ses düzeneğine el konuldu. Tekirdağ Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğünce de Av Koruma ve Kollama faaliyetlerine yönelik çeşitli denetimler gerçekleştirildi. Tekirdağ’daki Ekim ayı kontrollerinde 228 denetim yapılarak, 13 kişiye cezai işlem yapıldı. Ayrıca 21 adet ses düzeneği ve 1 adet tüfeğe el konuldu.

REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.